+90 212 250 10 02
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ÇAPA Musluk Hakkında

Kaliteli ürün, uygun fiyat parolasıyla üretim yapan ÇAPA musluk, üretimde 40 yılı geride bırakmıştır. Üretim tecrübesini kalite ile buluşturarak ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Misyonumuz

  • Daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretmek.
  • Türkiye’nin bütün gelir gruplarına hitap etmek,
  • Kaliteye bütün vatandaşlarımızın ulaşmasını sağlamak.
  • Ülkemizi daha ileriye getirecek Kalkınmacı ve Üretim ekonomisine katkı sunmak

Vizyonumuz

ÇAPA musluk olarak, milletimizin engin hoşgörü ve gelenekleriyle birlikte geleceği kucaklayan bir bakış açısıyla % 100 Müşteri memnuniyetini amaç edinen kurumsal bir yapı ile müşterilerimize hizmet etmektir.

Firma Tarihçesi

ÇAPA musluk, ticarete 1979 yılında Perşembe pazarının meşhur Ticaret Hanında sarı terkos musluk imalatıyla başlamıştır. Firmamız zamanla değişen piyasa şartlarında talebi karşılamak üzere her geçen sene yeni ürünleri üretim yelpazesine katmış fakat kalitesinden hiç taviz vermemiştir.

TSE, ISO 9001, Yeterlilik ve çok sayıda patentli ürünü elinde bulunduran ÇAPA musluk, üretilen her üründe kaliteyi ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak, zamanla gereken ilgiyi görmüş ve sektöründe Türkiye’nin dört bir yanında kalitesiyle kendinden söz ettirir hale gelmiştir.

Firma çalışanlarının fedakar ve üstün gayretleriyle 40 yılı aşkın bir üretim süreciyle gücüne güç katarak büyümeye devam etmektedir.

Balkan ülkelerine ve Türk Cumhuriyetlerine yaptığı ihracatla ülkemiz ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Ülkesini seven her Türk firması gibi ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üreten ÇAPA musluk, hiçbir şekilde ithal mamül kullanmamaktadır.

 
Armatürde Dünyaya Vurulan Marka
ÇAPA musluk, ülke sınırlarını aşarak dünyanın bir çok ülkesine satış yapan ve kalitesiyle markasından söz ettiren bir firma haline gelmiştir.